AyanoTarh

مدیریت صفحه اینستاگرام از تولید محتوا تا تبلیغات پرمخاطب

مدیریت اینستاگرام

مدیریت صفحه اینستاگرام به عنوان پر طرفدارترین شبکه اجتماعی در ایران بی شک یکی دغدغه های مدیران کسب و کارها و تیم های فروش می باشد، چراکه صفحات تجاری اینستاگرام و تلگرام (قبل از فیلتر شدن آن) از چندین سال قبل محل مناسبی برای معرفی و فروش کالاها و خدمات افراد بوده و هست. چیزی که در آمارها آمده حدود 23 میلیون ایرانی فقط در اینستاگرام فعال هستند و این بازار، بازار بسیار بزرگیست.

اما نکته ای که در مورد مدیریت صفحه اینستاگرام تجاری بسیار مهم و حائز اهمیت است استفاده درست، صحیح و علمی از صفحه تجاری در راستای معرفی کسب و کار، برند سازی و یا فروش کالا ها می باشد . در روش آریانوطرح در هر کدام از این نوع فعالیت ها شیوه های متفاوتی استفاده می شود.

شرکت آریا نو طرح به عنوان شرکتی پیشرو در این زمینه با داشتن تجربیات عملی بسیار و ارائه راه کارهای علمی، اقدام به ارائه خدمات در زمینه مدیریت صفحات اینستاگرام و تلگرام نموده است که شامل تولید محتوای مناسب، برنامه ریزی استراتژیک، اجرا و در ادامه آنالیز و رسد برنامه های داده شده می باشد. در این زمینه شرکت آریانو طرح امکان تولید محتوای دیجیتال در انواع رسانه ها را دارد.

نمونه کارهای مدیریت صفحات اینستاگرام

در ادامه شرح مختصری از خدمات قابل ارائه در مدیریت صفحه اینستاگرام و تلگرام یا مدیریت صفحات اجتماعی آورده شده است :

1- مدیریت صفحه اینستاگرام بصورت مستمر، برنامه ریزی برای ارسال پست متناسب با کسب و کار :

در بسته مدیریت صفحه اینستاگرام تمامی نیازهای یک کسب و کار در مدیریت صفحه اینساگرام دیده شده و تلاش ما این است که 0 تا 100 مدیریت و اجرای صفحه اینستاگرام را انجام دهیم. یکی از خدمات مهم در این زمینه برنامه ریزی برای قرار دادن پست به صورت منظم و دوره ای بر روی صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام می باشد. این کار در راستای استراتژی تعیین شده ما صورت میگیرد و باعث می شود پیج اینستاگرام کسب کار دارای هدف مشخص و روال کاری منظمی گردد. همچنین پاسخ گویی به نظرات یا کامنت های کاربران و تحلیل و برسی هشتگ های مهم برای استفاده از # هشتگ های مناسب برای افزایش دنبال کننده و رتبه صفحه در اینستاگرام می باشد.

2- عکاسی صنعتی، فیلم برداری و ساخت فیلم ( تولید محتوای دیجیتال ) :

در صورتی که محصول یا خدماتی ارائه می دهید که نیازمند عکس برداری می باشد ، گروه عکاسی شرکت آریا نوطرح با به روز ترین امکانات از محصولات شما عکس گرفته و با ویرایش مناسب آن را آماده برای استفاده در صفحات اجتماعی می نماید. همچنین می توانیم با فلم برداری از مکانها و کاربرد محصولات شمارا در تولید محتوای بهتر یاری دهیم.

3- گزارشات تحلیلی و آماری :

شرکت آریا نوطرح با تحقیقات وسیع و تجربیات خود در این حوزه حلقه مفقوده بحث مدیریت صفحات اینستاگرام و تلگرام را پیدا کرده و با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند جهت تحلیل و بررسی دوره ای صفحه اینستاگرام گزارشات مدیریتی بسیار مفیدی جهت مدیریت استراتژیک پیج اینستاگرام ارائه می نماید. این گزارشات نمایانگر عملکرد برنامه ریزی انجام شده می باشد که خلاصه از سرفصل های این گزارشات به قرار زیر است :

- تعداد کل فالور ها

- تعداد کل لایک ها

- تعداد کل نظرات

- روند رو به رشد لایک ها و کامنت ها

- پرطرفدارترین پست ها

- بهترین پست ها یا بهترین محتوای منتشر شده

- لیست کاربران فعال و غیر فعال

- مقدار درگیری کاربران با مطالب منتشر شده (Engagement Rate)

4- افزایش منطقی فالور ها

متاسفانه روش اشتباهی که این روزها در میان بعضی صاحبان کسب و کار در صفحات اینستاگرام روال شده است خرید و فروش فالورهای غیر واقعی و خارجی و یا گاها ربات های فالور ساز می باشد که این نوع فالورها اگر چه تعداد عددی و کمی فالورهای صفحات شما را بالا می برد اما عملا هیچ گونه سود تجاری و تبلیغاتی برای شما نخواهند داشت و در خیلی از موارد علی رقم هزینه کردن برای خرید این گونه فالورها خود اینستاگرام آن ها را جعلی تشخیص داده و حذف خواهد کرد. اما شرکت آریا نوطرح با ارائه راه کارهای مناسب از جمله تبلیغات در صفحات مرتبط پربازدید و پرطرفدار و استفاده از هش تگ های مناسب برنامه ریزی استراتژی تعیین اهداف در بازار هدف، یا استفاده از تاکتیک های Influencer marketing اقدام به افزایش واقعی و منطقی تعداد فالورهای صفحه شما می کند که با این نوع از افزایش فالور شما افزایش ساخت سرنخ های ( Lead Generation ) خوبی را تجربه خواهید کرد و در بازاریابی دیجیتال خود موفق تر از قبل خواهید شد.

همین الان اقدام کنید

همچنین می توانید جهت برآورد هزینه و انتخاب راه کار مناسب با پر کردن فرم مشاوره رایگان، یک قدم مهم و موثر در بازاریابی دیجیتال تجارت خود بردارید... کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان شما را در انتخاب مناسب ترین مسیر راهنمایی می نمایند.