AyanoTarh

10 اصل کاربردی اینستاگرام در کسب و کار

10 اصل کاربردی اینستاگرام در کسب و کار

بی شک امروزه شبکه های اجتماعی از مهمترین ابزارها ی معرفی کسب و کار در دیجیتال مارکتینگ می باشد،

از مهمترین این ابزارها می توان به اینستاگرام اشاره کرد که به سرعت در حال رشد و افزایش تعداد کاربران است.

از آنجایی که استفاده موثر از هر ابزار نیازمند استفاده صحیح از آن است ما قصد داریم تا 10 اصل مهم که باید در صفحه اینستاگرام کسب و کار خود رعایت کنید تا صفحه کارآمدتری داشته باشید را طی پست های جداگانه خدمتتان ارایه دهیم.

صفحه مخصوص کسب و کار

 اصل اول

توجه داشته باشید که صفحه  اینستاگرام  کسب و کارتان باید هویت آن را داشته باشد و نباید از مطالب و اطلاعات شخصی در آن استفاده شود و این یک اصل اساسی در  هویت بخشی به حساب کاربری کسب و کارتان در  اینستاگرام است.

هدف برای کسب و کار

اصل دوم

قبل از شروع کار خود با  اینستاگرام و گرفتن بازخورد  هدف خود را مشخص کنید. از  صفحه خود انتظار دارید که صرفا  برند شما را  معرفی کند؟یا اینکه از  اینستاگرام برای  فروش  محصولات خود استفاده می کنید؟ یا تنها هدفتان کسب طرفدارهای بیشتر است؟

تنظیمات اشتراک گذاری

اصل سوم

تصاویر شما در  اینستاگرام این قابلیت را می توانند داشته باشند که به محض اینکه در  اینستاگرام منتشر شدند در همان لحظه در  شبکه های اجتماعی دیگر مانند  فیسبوک و  توییتر به  اشتراک گذاشته شوند.

قالب مشخص برای تصاویر

اصل چهارم

تصاویری که در  اینستاگرام استفاده می کنید علاوه بر اینکه باید دارای وضوح و کیفیت خوبی باشند باید از یک قالب و  theme خاصی در تمام آن ها استفاده شود که نشان دهنده هویت  کسب و کار شما باشند که در این صورت  follower های شما  پست هایتان را به راحتی تشخیص داده و نشر دهند.

اشتراک در وبلاگ

اصل پنجم

 اینستاگرام این قابلیت را دارد تا کد مربوط به  اشتراک گذاری  تصاویر را به صورت خودکار ایجاد کند ، لذا شما می توانید به این وسیله  پست های خود را در  وب سایت و یا  وبلاگ خود به  اشتراک گذاشته و بازدیدکنندگان  سایت خود را جذب  اینستاگرام خود کنید.

پست تبلیغاتی

اصل ششم

این امکان در  اینستاگرام وجود دارد که پست شما به عنوان یک  پست  اسپانسر اینستاگرام برای میلیون ها  کاربر نمایش داده شود البته هنوز این قابلیت همگانی نشده و تا چند وقت دیگر برای استفاده عموم با پرداخت هزینه امکان پذیر خواهد شد. از مزایای این قابلیت این هست که پست و صفحه شما در کلید واژه های مرتبط به صورت طولانی مدت در صدر جستجوها قرار خواهد گرفت.

کپن های تخفیفی

اصل هفتم

به دنبال کننده های خود در  اینستاگرام پیشنهادات  تخفیفی ارائه دهید این باعث می شود که تنها پست شما را  لایک نکنند بلکه به فکر دنبال کردن شما باشند.

مسابقه عکس

اصل هشتم

تصاویری که دیگران شما را در آن  تگ کردند ویا در  دایرکت برایتان ارسال نموده اند را برای عموم نشر دهید تا دیگران نیز ترقیب شوند درباره  برند شما تصویر به اشتراک بگذارند.

مسابقه و هش تگ

اصل نهم

یک مسابقه  عکاسی با موضوع  برند خودتان در  اینستاگرام برگزار کنید و دنبال کننده هایتان را ترقیب کنید که با یک  هش تگ خاص در این  مسابقه شرکت کنند. این موضوع باعث می شود  دیگران نیز دنبال کننده صفحه شما بشوند.

تصاویر از کارمندانتان

اصل دهم

با نمایش تصاویر از کارمندها و محیط کسب و کار به دنبال کننده هایتان نشان دهید که چگونه فعالیت ها را و در چه محیطی انجام می دهید تا اعتماد آن ها را بیشتر جلب کنید.

خدمات مرتبط


مشاوره رایگان


لیست مقالات